Пятница, 03.05.2024, 01:27
Приветствую Вас Гость | RSS

Школьный и студенческий сайт

Поиск
Категории раздела
Английский язык
Алгоритмизация
Болонский процесс
Бухгалтерский учет
Государственное регулирование экономики
Деньги и кредит
Защита информации и программ
История экономических учений
Информационные системы
Информационные системы и технологии в финансах и банковском деле
Корпоративное управление
Методички
Менеджмент
Международная экономика
Макроэкономика
Политология
Планирование
Политэкономия
Размещение продуктивных сил
Современная экономическая история
Стратегическое управление
Страхование
Системный анализ
Украинский язык
Учет и аудит
Финансы предприятия
Финансовый менеджмент
Финансы
Экономика предприятия
Экономическое обоснование хозяйственных решений
Экономический анализ
Матпрограмирование
Исследование операций
Основы создания информационных систем
Экономика и организация иновационной деятельности
Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Каталог для студента » Размещение продуктивных сил

ПРОБЛЕМИ Й ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МЕТАЛУРГІЙНОГО КОМПЛЕКСУ

Основні завдання розвитку кольорової металургії полягають насам­перед у розширенні її сировинної бази, що визначено у розробленій програмі «Мінерально-сировинна база України до 2005 року». Розробле­ні й починають втілюватися в життя програми «Концепція розвитку гірничо-металургійного комплексу України на період до 2010 року», «Про­грама розвитку кольорової металургії (алюмінієвої,титанової, мідноплавильної) на період до 2005 року». Створено промислову організацію «Укрзолото». Із 7 головних родовищ золота заплановано розробляти 5 у центральній частині країни: Сергіївське, Золота Балка, Широка Балка (Дніпропетров­ська область), Клинці, Юріївське (Кіровоградська область).

Оскільки алюміній є одним із головних експортних металів, запла­новано збільшити його випуск до 500 тис. т до 2005 року, але для цього необхідно модернізувати алюмінієві та глиноземні підприємства в Запоріжжі, Ми­колаєві та Вінниці, а також побудувати алюмінієвий завод у Харківській області.

Важливою залишається проблема забезпечення кольорової мета­лургії сировиною, коштами на геолого-пошукові роботи та нове устаткування.

Невідкладним є вирішення проблеми розвитку екологічної інфраструктури, тобто сукупності необхідних технологічних систем, споруд, підприємств, які б забезпечували комплексну переробку сиро­вини й відходів і таким чином сприяли охороні природного середовища та збереженню здоров'я людей.

Найбільше шкідливих викидів у повітря утво­рюють підприємства чорної й кольорової металургії Маріуполя, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька, Макіївки, Дебальцевого. Через це райони чорної та кольорової металургії нині досить забруднені, особливо міста Придніпров'я, де потужні металургійні заводи стоять на високому правому березі Дніпра, що при західному вітрі створює дуже складну екологічну ситуацію для населення цих міст. Запланована реконструкція металургійних комбінатів, що за умови дотримання законодавства про охорону природи сприятиме поліпшен­ню стану навколишнього середовища та здоров'я людей у центрах їх розміщення.

 

Категория: Размещение продуктивных сил | Добавил: eklion (09.06.2010)
Просмотров: 933
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 1558
Статистика
Счетчики


Каталог@MAIL.RU - каталог ресурсов интернет
Украина онлайн

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz